Daugiau nei 50 nemokamų renginių Vilniuje ir Kaune, šimtai valandų pokalbių apie inovacijas, dešimtys vizitų į įmones, naujų mokslo centrų atidarymai, robotai ir skraidyklės gatvėse, konferencijos, parodos, seminarai, pažintys su išradėjais, mokslininkais ir verslininkais, naujausi ir įdomiausi lietuviški išradimai – visa tai buvo galima pamatyti ir išbandyti pirmą kartą Lietuvoje organizuotame renginyje „Inovacijų savaitė 2016“.

Renginių ciklo programa įdomybių pasiūlė tiek profesionalams, verslininkams, tiek mėgėjams ir net patiems mažiausiems renginių lankytojams.

Inovacijų savaitės temų spektras – nuo paskaitų apie inovacijas, pradedančiųjų įmonių veiklos idėjų ir prototipų kūrimo iki pranešimų apie intelektinės nuosavybės apsaugą, žaliosios pramonės aktualijas, diskusijų apie dalijimosi ekonomikos verslo sėkmės istorijas ir iššūkius, daiktų interneto plėtrą, palydovinių duomenų naudojimo viešajame sektoriuje galimybes.

Inovacijų savaitės renginiais siekiama pabrėžti šiuo metu itin aktualią inovacijų svarbą, tiek šalies ekonomikoje, tiek verslo ir mokslo srityse, tiek kasdieniame gyvenime.

Siūlykite renginių temas ir idėjas, būkite renginio partneriais, rašykite el. adresu: inovacijusavaite@ukmin.lt

                                                                                                               

Iki susitikimo 2017 metais!