APIE

Šių metų rugsėjo 26 d.– spalio 1 d. pirmą kartą Lietuvoje rengiama „Inovacijų savaitė 2016“. Tai Ūkio ministerijos kartu su partneriais organizuojamas renginių ciklas inovacijų tema. Per šešias dienas įvyks daugiau kaip 50 nemokamų renginių Vilniuje ir Kaune skirtų profesionalams – verslininkams, tyrėjams – taip pat visuomenei – pradedantiesiems verslininkams, studentams, senjorams, žmonėms besidomintiems inovacijomis ir jų praktiniu taikymu.

Renginiai vyks įvairiose Vilniaus ir Kauno vietose. Kiekvieną dieną vis nauja miesto erdvė taps pagrindiniu traukos centru.

Šios savaitės metu duris visuomenei atvers inovatyvios įmonės, bus organizuojami pažintiniai turai, renginiai mokslo ir technologijų parkuose, atviros prieigos centruose, laboratorijose, kūrybinėse dirbtuvėse, vyks seminarai, atviros paskaitos, kontaktų mugės, diskusijos su sėkmingais verslininkais, inovacijų ir technologijų paroda, verslo ir mokslo piknikas.

„Inovacijų savaitė 2016“ renginių sąraše ir jau tradicija tapusi tarptautinė inovacijų konferencija „Inovacijos: ateitis prasideda šiandien“. Jos metu bus apdovanotas konkurso „Verslo ir mokslo partnerystė 2016“ nugalėtojas.

Prie „Inovacijų savaitės“ jungiasi sėkmingi verslininkai, inovatoriai, kūrėjai, mokslo atstovai.

„Inovacijų savaitė 2016“ renginius organizuoja Ūkio ministerija kartu su partneriais Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Lietuvos inovacijų centru, Visorių informacinių ir technologijų parku, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parku, Fizikų instituto mokslo ir technologijų parku, Kauno mokslo ir technologijų parku, o taip pat su mokslo ir studijų institucijomis: VU, VGTU, KTU, LSMU, LEI ir VDU.